Актуальні новини

Мар’яна Савка запустила вечірнє шоу на YouTube

Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка запустила власне вечірнє ток-шоу на YouTube. Перший випуск програми «Мар’яничі на ніч» з радіоведучим, композитором і поетом Романом Колядою став доступним до перегляду ввечері 8 січня.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1512790 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1512790{
margin: 0!important;
}
}

Формат шоу передбачає розкуті розмови з відомими українськими митцями у супроводі живих інструментальних імпровізацій тріо «Мар’яничі». Окрім Романа Коляди, який став героєм першого випуску, уже домовлено про участь у програмі Галини Вдовиченко, Ілларіона Павлюка, Олени Даць, Юрка Іздрика та інших митців.

«Лаунджова програма-антистрес передбачає спонтанне спілкування між друзями, що зазвичай точиться на кухні, на теми, які є особисто важливими. Ми з гостями проговорюватимемо їх і з гумором, і з самоіронією, – пояснює Мар’яна Савка. – Емоційний градус триматиметься завдяки живій музиці, музиканти гурту «Мар’яничі» створюватимуть оригінальний матеріал, який пасуватиме під мого гостя і під настрій нашої бесіди. В жанрі наближеному до кабаре, я спілкуватимуся з дорогими гостями про важливе, крім фільмування, ми готуватимемо їжу».

Планується, що шоу «Мар’яничі на ніч» виходитиме щоп’ятниці о 20:00 на на YouTube-каналі Тріо «Мар’яничі».

  Успіння Пресвятої Богородиці (Обжинки) 28 серпня: історія, традиції та обряди

Залишити відповідь