Квартира залишилася у чоловіка!

Нещодавно шанувальники української співачки й актриси Аліни Гросу дізналися про те, що дівчина розлучилася зі своїм чоловіком Олександром Комковим. Їхні стосунки тривали п’ять років, після чого пара вирішила зіграти пишне весілля, яке пройшло в Італії. Але, в офіційному шлюбі Гросу прожила менше року. Тривалий час співачка приховувала цей факт від шанувальників і журналістів, проте зважилася все ж розповісти правду. У новому інтерв’ю Аліна зізналася, як вони з екс-чоловіком ділили майно, інформує Ukr.Media.

Колишні кохані не сперечалися. Аліна розповіла про те, що не претендувала на те, що їй не належало. Квартиру, яку молодим людям подарували на весілля, вона також залишила своєму колишньому чоловікові.

“Квартира залишилася у чоловіка, тому що я не хотіла у нього нічого брати. І спасибі, що він у мене нічого не взяв”

Потрібно нагадати про те, що Гросу познайомилася з Комковим п’ять років тому, коли перебувала в Москві. Родичі і друзі Аліни не підтримували вибір співачки, проте вона вірила в свої стосунки. В Італії було організоване пишне весілля, будувалися плани на майбутнє, і через шість місяців після торжества пара розлучилася. Ініціював розлучення Олександр.