Що дарують чоловіки Олі Поляковій, Камалії та Гайтані?

Знаменитості не так часто розповідають про дійсно значущі і дорогі подарунки, які вони отримали від близьких для них людей. Три популярні українські співачки вирішили розкрити таємниці і поділилися цікавими історіями з особистого життя, пов'язаними з сюрпризами, які вони отримували.

Для програми "Ранок з Україною", яка виходить на каналі "Україна" "Королева ночі" Оля Полякова розповіла, як їй вдається отримувати подарунки мрії, Гайтана розповіла, без якої подарованої речі не уявляє життя, а Камалія — про найдорожчий подарунок, інформує .

Чим може дорожити дівчина, яка понад 15 років за чоловіком-мільйонером? Не для кого не секрет, що у Камалії є діаманти, розкішні сукні і шикарні машини. Співачка навіть розповіла, що її чоловік Мохаммад Захур купив їй коня, вартість якого 100 000 євро. Правда, такий подарунок мільйонера меркне на тлі того, що Камалія зберігає вже 16 років. Співачка згадує:

"Я, напевно, одна з небагатьох жінок, які їх отримують практично кожен день. Коли наші з Захуром відносини тільки зароджувались, я отримала від нього листівку, прилетівши на концерт в Донецьк. Пам'ятаю, мене зустрічали біля трапа літака з великим букетом квітів і ось з цією листівкою."

Співачці імпонує те, що підпис на листівці був від руки майбутнього чоловіка. Тепер же, разом з цією дорогою серцю співачки річчю, вона зберігає вироби двох п'ятирічних дочок.

Гайтана, як виявилося, любить те, що ненавидить більшість жінок. Сьогодні плюшевий ведмедик, завтра — дороге концертне плаття, а ось днями співачка похвалилася новим кільцем, яке їй так подобається, бо ж вона його вибирала сама, що, за її словами, було дуже романтично. Але підкорила серце співачки побутова техніка, а саме — пилосос.

  Зілінко, Дячишин, Москалюк: три виставки, які варто відвідати

А Оля Полякова поділилася особистим лайфхаком, як отримати подарунок своєї мрії.

"Я вам чесно скажу: мені так важко догодити, що мій чоловік вже не хоче дарувати мені подарунки. Зараз він подарував мені шубу. Не якусь з цінного хутра, а просто модну, кольорову шубу. Коли він її дарував, він так вагався, бо він знав, що зараз почнеться: "Ой, навіщо мені ця шуба? А вона дорого коштує?". Мій особистий лайфхак — стрибайте до стелі від всіх подарунків, навіть якщо це міксер!

Цікаво, що Оля не приймає цінних подарунків від незнайомців. Вона впевнена, що за таке треба відповідати, на що співачка "не готова".