Співачка розповіла про зраду колишнього чоловіка.

Нещодавно стало відомо про те, що співачка ось уже півроку як в розлученні. Нарешті Аліна вирішила дати перше інтерв’ю після розставання зі своїм тепер уже екс-чоловіком Олександром Комковим, і зізналася: чоловік пішов від неї до іншої жінки. Виконавиця розповіла, що знає її і знає, що вона старша за Олександра. Він хотів спробувати нові відносини, але не склалося, інформує Ukr.Media.

Гросу відверто зізналася, що знала жінку, до якої пішов Олександр. “Вдячна йому, що він мені сказав чесно. Вона набагато старша за нього. Але вона припинила ці відносини через 2-3 тижні. Хотів з нею спробувати якісь стосунки, але в них не вийшло», — розповіла співачка. Дівчина зазначила, що екс-чоловік також заявив, що кожна його наступна пасія багатша за попередню. Тоді для Аліни стало все зрозуміло.

Зараз виконавиця вже офіційно в розлученні, і не претендує на власність (квартиру), яка була подарована батьками колишнього чоловіка. Вона лише забрала звідти кота. Аліна зізналася, що спочатку не хотіла розповідати про розлучення, адже їй було соромно. Вона думала, що її шлюб буде один і на все життя. А вийшло, що буквально через півроку дівчина подала на розлучення. “Не всі у родині знають, я бабусі досі не можу сказати, адже у нас так не заведено», — зазначила Гросу.