Актуальні новини

Зеленський привітав зі святом учасників миротворчих операцій ООН

Мирні жителі на різних континентах знають і пам’ятають про доблесть, миролюбність і гуманізм українських миротворців.
На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський, вітаючи їх із Міжнародним днем миротворців Організації Об’єднаних Націй, передає пресслужба глави держави.
“Сьогодні ми віддаємо шану самовідданості й самопожертві військовослужбовців і цивільного персоналу, які несуть нелегку службу по всьому світу, виконуючи благородну місію із підтримання міжнародного миру та безпеки”, – зазначив Володимир Зеленський.
Він навів слова про високий професіоналізм та бездоганні морально-ділові якості українських миротворців, також про достойне виконання ними завдань у неспокійних куточках нашої планети гідно оцінених всіма державами-членами ООН.
“Мирні мешканці на різних континентах знають та пам’ятають про доблесть, миролюбність і гуманізм українських воїнів-миру, їх готовність завжди прийти на допомогу та зробити усе можливе для полегшення страждань цивільного населення і примирення ворогуючих сторін”, – акцентував глава держави.
За словами Зеленського, Україна й надалі посилюватиме свій внесок у міжнародний мир та безпеку.
Також він висловив переконання, що українські миротворці й надалі віддано служитимуть ідеалам гуманізму, мирного існування та захисту життя людей.
 
В Україні Міжнародний день миротворців ООН офіційно відзначається з 2003 року.

  Наталія Могилевська знову вагітна

Залишити відповідь