Аліна Гросу в честь свого дня народження зробила відверте зізнання про свій роман. Я щаслива!

Днями українській співачці і актрисі Аліні Гросу виповнилося двадцять шість років. На честь цієї знаменної події дівчина вирішила викласти на своїй сторінці в Instagram пост подяки і розповісти, який для неї був цей рік. Гросу назвала свій роман з Полянським головним своїм досягненням, інформує Ukr.Media.

“Цього року я зловила багато риби, хоча рибалка з мене не дуже. Це означає те, що рік буде плідним”, — зазначає Аліна в публікації.

Аліна вирішила перерахувати всі свої досягнення в кар’єрі за цей рік. Виконавиця презентувала новий альбом, створила не один кліп, знімалася у восьми картинах, отримала премії та нагороди, провела незліченну кількість фотосесій для обкладинок і виступів. Але, головним своїм досягненням Гросу вважає те, що вона змогла налагодити своє особисте життя.

“Я щаслива”, — зізналася співачка, маючи на увазі стосунки з Романом Полянським, з яким познайомилася на знімальному майданчику.

Крім цього, Аліна також розповіла про грандіозне шоу, підготовкою якого займається зараз разом зі своєю командою.

“Тепер у мене є власна команда з дев’яти осіб, такий невеликий оркестр, а також десять чоловік на підтанцьовці. Ми підготували шоу-програму, яку ви скоро побачите”, — розповіла Гросу.