Актуальні новини

Аліну Паш звинуватили в підробці довідки про легальний візит у Крим

Українська співачка Аліна Паш, яка має представляти Україну на цьогорічному «Євробаченні», підробила довідку Держприкордонслужби щодо її поїздки у окупований Крим. У цьому її звинуватив блогер та активіст Сергій Стерненко.

Напередодні представники співачки опублікували довідку від ДПСУ про те, що вона у серпні 2015 року відвідувала окупований Крим через адмінкордон у Херсонській області. За словами Стерненка, він має «дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати», що довідка, оприлюднена командою Аліни Паш є підробленою.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1535888 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1535888{
margin: 0!important;
}
}

«З власних джерел як в ДПСУ, так і в інших структурах мені стало відомо, що за вказаний період, а саме у серпні 2015 року Аліна Паш відвідувала окупований Крим саме через територію держави-окупанта», – заявив Стерненко.

За даними джерел Стерненка в ДПСУ, Аліна Паш 11 серпня 2015 року рейсом Київ-Москва покинула територію України. Повернулась вона назад авіарейсом Домодєдово-Київ 14 серпня 2015 року. В окупованому Криму вона перебувала 12 серпня 2015 року. Відповідно, співачка могла потрапила у окупований Крим з території Росії, порушивши правила перетину державного кордону України.

Стерненко закликав Державну прикордонну службу України ще раз перевірити поїздку співачку, Аліну Паш – виступити із заявою про фальсифікацію довідки, а Суспільне – скасувати результати добору на Євробачення.

Пізніше «Суспільне» звернулося до ДПСУ для перевірки довідки. Представники «Суспільного» наголосили, що не підписуватимуть угоду щодо участі в «Євробаченні» з Аліною Паш до завершення перевірки та з’ясування фактів.

Нагадаємо, що Аліна Паш стала переможницею національного відбору на «Євробачення-2022» із треком «Тіні забутих предків». Вона отримала загалом 15 балів: 8 від журі і 7 – від глядачів. Друге місце посів гурт Kalush Orchestra (6 балів від журі і 8 від глядачів), а третє – Wellboy (7 і 6 балів відповідно).

  У Вінниці художники з різних країн світу та юні митці встановили спільний національний рекорд (фото)

Одразу після цього, учасники гурту Kalush Orchestra, які посіли друге місце, заявили про фальсифікації, передає «Суспільне». Гурт каже, що «думатиме про суд», і вимагає в організаторів нацвідбору показати результати глядацького голосування.

Alina Pash – закарпатська співачка, що поєднує хіп-хоп, аренбі та етномотиви. До нацвідбору співачка потрапила в скандал: виявилося, що після анексії Криму у 2014 році вона одного разу виступала там, а також їздила в Москву. Водночас організатори національного відбору не знайшли підстав дискваліфікувати фіналістку .Сама виконавиця каже, що нічого не порушувала і керувалася «лише патріотичними мотивами».

Залишити відповідь