Alyona Alyona активно бореться із зайвою вагою, позбувшись 10 кг з обіцяних 29. Виконавиця здаватися не збирається і продовжує йти до своєї мети.

Популярна хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona на свій День народження минулого року дала обіцянку, що схудне на 29 кілограмів. Нещодавно знаменитість зізналася, що стала легшою на 10 кілограмів і продовжує йти до своєї мети, інформує Ukr.Media.

“Я схудла на десять кілограмів і закріпила цей результат. Продовжую працювати над цим і зараз”, — заявила Alyona Alyona.

На своїй сторінці в Instagram артистка без сорому демонструє свої пишні форми в нижній білизні. Також дівчина розповідає про особисте життя. За словами співачки, їй пощастило зустріти своє кохання, проте особистість обранця Alyona Alyona тримає у таємниці.

Нагадаємо, що Alyona Alyona тексти пише з дитинства, а свій перший трек артистка записала у 2009 році. Ця композиція стала відправною точкою в її кар’єрі. Популярність артистка знайшла в кінці 2018 року, відразу після виходу її одіозного кліпу «Рибки».