Актуальні новини

Наглядова рада не змогла обрати виконавчого директора УКФ

Наглядова рада Українського культурного фонду (УКФ) за своєму засіданні у середу, 24 березня, не змогла обрати виконавчого директора фонду – жоден із претендентів на посаду не набрав більшості голосів.

Загалом на участь у конкурсі подалося десятеро учасників, з них двоє – Вікторія Шторм та діюча директора УКФ Юлія Федів – відмовилися від участі та відкликали свої документи перед другим туром.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1516263 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1516263{
margin: 0!important;
}
}

Так, на цю посаду претендували восьмеро осіб, а саме В’ячеслав Жила, Станіслав Которобай, Леся Миськів, Сергій Міранков, Анастасія Рагімова, Жанна Румко, Юлія Савостіна та Олег Соснов. Найбільше голосів набрала Анастасія Рагімова – 4, Олег Соснов – 2, ще по 1 голосу отримали Станіслав Которобай та Юлія Савостіна. Один із членів ради проголосував проти всіх.

Нагадаємо, нещодавно Український культурний фонд оголосив новий склад наглядової ради. До неї увійшло вісім членів за квотами президента, Мінкульту та у наслідок рейтингового голосування. Дев’ятим членом став Михайло Захаревич за посадою.

Згідно з законом України «Про Український культурний фонд», Наглядова рада фонду забезпечуватиме контроль за діяльністю фонду, формуватиметься з двох осіб, яких визначає президент України, двох осіб, визначених міністерством культури України, двох представників від закладів культури, двох представників від громадських об’єднань та голови фонду за посадою.

Наглядова рада УКФ оголосила оголосила конкурс на посаду виконавчого директора 8 лютого, оскільки у виконавчої директорки Юлії Федів, яка обіймала цю посаду з 2018 року, завершився контракт. Вона виконуватиме свої обов’язки поки проводиться конкурс.

  Справа вихідного дня: як проводять вікенд успішні жінки

Залишити відповідь