Американська актриса виклала в мережу перше спільне фото Джей Ло і Бена Аффлека після возз'єднання. Закохані були у неї на вечірці.

Те, чого так чекали фанати пари Бена Аффлека і Дженніфер Лопес, сталося. Ні для кого не секрет, що пара вже тривалий час зустрічається, але ні співачка, ні актор офіційно не коментують свої стосунки. Мало того, вони не публікували спільні фото в своїх соціальних мережах, а в інтерв’ю досі вважають за краще йти від питань з приводу особистого життя. Але днями закохані зробили фото для соціальної мережі Instagram. Фотографією 51-річної Джей Ло і 48-річного Бена поділилася актриса Ліа Реміні у себе в профілі, інформує Ukr.Media.

Ліа поділилася відео, яке було змонтоване зі знімків, зроблених на святкуванні її дня народження в червні. На одному з кадрів Ліа показала Дженніфер Лопес з Беном Аффлеком, який ніжно обіймав свою кохану. Звичайно ж, це фото не залишилося без уваги, адже від шанувальників ніколи і нічого не можна приховати.

Однак, поки що пара уникає питань журналістів про особисте життя. Наприклад, нещодавно в одному із інтерв’ю ведуча спробувала вивідати у співачки хоч якусь інформацію про роман з Аффлеком, але Дженніфер акуратно парирувала, і перевела розмову на іншу тему.