Солістка KAZKA купила новий будинок та розповіла хто їй допоміг фінансово. У планах знаменитості побудувати басейн у дворі.

Українська співачка і солістка групи “KAZKA” Олександра Зарицька, яка минулого року купила заміський будинок і переїхала в нього, розповіла, хто допоміг їй фінансово купити житло, інформує Ukr.Media.

За словами артистки, її заповітною мрією була покупка власного будинку. Вона довго збирала гроші на нього і за допомогою родичів, які внесли свою лепту, купила його.

28-річна співачка накопичила грошей на заміський будинок в закритому котеджному селищі під Києвом.

“Здійснилася моя мрія — я переїхала в новий будинок. Довго збирала на нього, крім того, мені допомогла моя сім’я. Я довго шукала такий будинок, який би відповідав моїм запитам. Хотіла, щоб в ньому було багато місця, великий двір. Він розташований в мальовничому місці — фактично в лісі”.

“Я та людина, яка любить збирати навколо себе близьких, мені хочеться, щоб вони були поруч. Це місце, де я відчуваю себе спокійно. Сім’я, свіже повітря, мої собаки — все це так прекрасно. Вдома я розслабляюся фізично і духовно”, — поділилася співачка.

Також слід зауважити, що у новий будинок переїхали родичі зірки. Олександра забрала сестру і маму з рідного Харкова у своє житло. Вони цілий рік займалися ремонтом, а зараз докуповують меблі в скандинавському стилі. У планах знаменитості побудувати басейн у дворі.