Анастасія Приходько вперше показала обличчя наймолодшого сина. Перестала нарешті приховувати.

Українська виконавиця Анастасія Приходько вже має досвід у материнстві, адже у неї є вже троє дітей. Вперше Настя стала мамою в далекому 2010 році, а у 2021 у виконавиці народився син. Якийсь час співачка не показувала свого малюка, якого назвала Лука. Мало того, вона і свою третю вагітність ретельно приховувала навіть від найближчих людей, розсекретивши своє становище вже після народження дитини, інформує Ukr.Media.

Приходько вважає, що це дуже особиста тема. “Це дуже особисте, і мені не хотілося ділитися цим. Хотілося просто захищати маленького чоловічка від великого світу. Тому третю вагітність я не афішувала, і пройшла вона за сімома печатками”, — розповіла артистка. Показати обличчя третьої дитини Настя зважилася тільки зараз, знявшись з усіма своїми дітьми в сімейній фотосесії.

“Ми обожнюємо разом дивитися мультфільми, смачно і багато поїсти, а ще пограти з сестрою і братом. Передаємо вам великий привіт”, — написала Анастасія в публікації.

Потрібно нагадати про те, що дочку Нанну Приходько народила від першого чоловіка, з яким згодом розлучилася. Сини Гордій і Лука народилися від другого чоловіка співачки, з яким вона живе в щасливому шлюбі.