Андрій Данилко зізнався, що у нього були відносини з своєю сценічною мамою.

Відомий співак і незмінний суддя Національного відбору на Євробачення Андрій Данилко в одному з інтерв’ю розповів не тільки про своє життя і кар’єру, але і про романтичні стосунки зі своєю колегою по сцені, Інною Білоконь, інформує Ukr.Media.

Харизматичний правдоруб українського шоу-бізнесу і головна срібляста Зірка країни, дещо привідкрив завісу свого зіркового життя. Андрій Михайлович зізнався, що у нього були стосунки з мамою Вєрки Сердючки, а саме з актрисою і постійною супутницею Данилко, Інною Білоконь.

Нагадаємо, що вона була невід’ємним членом публічної появи Вєрки Сердючки на всіх світських заходах і концертах в ролі мами Вєрки, Інни Адольфівни. Раніше цій зірковій парочці приписували роман, проте ні Андрій, ні Інна чутки не коментували.

Крім зізнання про роман, виконавець заявив, що Інна досі його близький друг і згадав про їхню зустріч з актрисою:

“Наша зустріч — це була повна антипатія. Я думав: “Боже, що це” і також думала вона. Вона була красунею і я був красень, як Селена Гомес і Джастін Бібер. У неї була спідниця-Тетянка, турецький светр, міліровка… І я теж був красунчик, спеціально одягав більше куртку, щоб здаватися більшим. Тому що без неї я був худий, реально швабра”.

До речі, зоряна парочка зараз не тільки по-дружньому спілкується, але і любить відпочивати разом у Греції.