Акторці важко залишати сина самого у новому місці.

Може здатися, що старший син Анджеліни Джолі Меддокс занадто "мамин", адже поїхав до університету разом із нею. Частину зоряної родини помітили в кампусі південнокорейського університету, де і буде вчитися Меддокс. Правда, Анджеліні дуже складно відпустити свого хлопчика, інформує .

Найстаршого сина Меддокса Анджеліна Джолі з Бредом Піттом усиновили у Камбоджі у 2002 році. Тепер йому вже виповнилося 18 і настав час залишити рідну домівку. Меддокс розумний хлопець і любить вчитися. Для себе він обрав біохімію в одному з престижних південнокорейських університетів.

Днями сина знаменитостей разом з його зоряною матір'ю сфотографували в одному з кампусів цього університету.

Анджеліна прилетіла до Сеула разом з Меддоксом, щоб подивитися на місце, де він буде вчитися. Керівництво навчального закладу провело екскурсію для відомої гості. А потім Енджі поспілкувалася зі студентами, розповіла, що задоволена університетом та гуртожитком. Зірка не приховувала емоцій і зізналася, що намагається стримати сльози.

"Сьогодні я їду. Сьогодні залишу Меддокса тут. Все розумію і намагаюся не плакати."

Під час розмови Анджеліни зі студентами Меддокс стояв поруч із мамою. Перед від'їздом акторка погодилася на одну групову фотографію.

Про те, що Меддокс буде вчитися в південнокорейському університеті стало відомо ще у квітні. До цього хлопець вивчив корейську мову, тривалий час цікавився культурою і традиціями Південної Кореї. А ось Бред Пітт дізнався про вибір сина тільки влітку і не приїхав проводжати Меддокса, адже, за словами інсайдерів, у них досить складні стосунки. Меддокс більше ладнає з матір'ю, про це свідчить навіть те, що вони обидва були у схожому одязі: в штанях і світлих джемперах, що лише трохи відрізнялися за фасоном.

  Юрій Горбунов показав себе і Тіну Кароль на фотографії 14 річної давності

Енджі безмежно пишається Меддоксом, який є її улюбленцем. Але водночас сумує через те, що він залишає рідну домівку. До речі, син однієї з високооплачуваних голлівудських акторок оселиться у звичайному гуртожитку. Хлопець хоче бути звичайним підлітком і не відрізнятися від інших. Бажаємо йому удачі.