Чому ж тренер не показує свою сім’ю?

Колишній тренер телешоу “Зважені і щасливі” Аніта Луценко дала відверте інтерв’ю для Маші Єфросиніної, в якому зізналася: у неї є страхи. Фітнес тренер розповіла, чому так рідко показує публіці свою дочку Мію, і чому не знайомить шанувальників зі своїм чоловіком, інформує Ukr.Media.

Аніта розповіла, що в минулому пережила зраду коханої людини: знаменитість в його телефоні побачила факт зради, але сказати відразу “прощай” не змогла. Сильно хвилювалася і переживала.

Також Луценко сказала про те, що вважає публічність досить небезпечною. Після того, як спортсменка дозволила журналістам провести зйомку в своєму будинку, його обікрали невідомі. Чоловік Аніти і її дочка абсолютно не публічні люди. Аніта зізналася, що кілька разів публікувала фотографії дочки в соціальних мережах, після чого дівчинка хворіла. Це стало закономірністю, тому зірковий фітнес тренер відмовилася від цієї затії.

Спортсменка навіть планувала зі своїм чоловіком Олександром знятися для українського глянцю ” Viva!”, однак зйомки були зірвані.

“Він не хоче цього. Там якось Мія в черговий раз захворіла, чоловік сказав: “Давай ось без цього всього!” — зізналася Аніта.