Анна Седокова захворіла, але лікарі не знають, що з нею.

Анна Седокова зважилася на одкровення зі своїми шанувальниками. Співачка не на жарт налякала шанувальників звісткою про своє самопочуття. Після того, як багато фоловерів під знімками артистки почали дорікати її в набряклості після "чергової" пластичної операції, зірка розповіла правду про свій зовнішній вигляд, інформує .

Виявляється, в Анни Сєдокової кропив'янка вже 3 тижні. Співачка відверто розповіла, що щоранку прокидається від жахливого свербіння, носить з собою скрізь спеціальний укол, і найстрашніше — лікарі сказали, що навіть внутрішні органи артистки набрякли.

Точна причина захворювання невідома, але сама співачка схиляється до версії "на нервовому ґрунті". Медики підтвердили, що сильний стрес міг спровокувати розвиток недуги. Причини для переживань були, адже нові відносини Анни Сєдокової обернулися гучним скандалом. Коханий співачки, Яніс Тімма виявився, одружений. Дружина спортсмена звинуватила його в тому, що він не піклується про сина, а зірку присоромила за те, що зруйнувала шлюб.

Після відвертого зізнання, співачка вирішила втекти від засуджень з Москви і просто провести час з користю. Зараз Анна знаходиться в підмосковній клініці.

"Втеча для порятунку. Я, взагалі-то, не зі слабких. Сильна жінка, але коли іноді потрібно втекти, щоб знайти шлях до себе. Знайти себе. Коли напад загострився, я сіла в машину і помчала."