Актуальні новини

Батько Юлії Началової назвав справжню причину смерті дочки і спростував діагнози ЗМІ

Як виявилося, далеко не все правда з того, що приписували ЗМІ покійній співачки.

16 березня не стало Юлії Началової. І весь цей час ходили різні чутки про хвороби артистки. Рідний батько вніс ясність з цього приводу, інформує .

Раніше в Мережі обговорювалися причини смерті Юлії Началової, якої не стало на 39-му році життя. Але тепер "СтарХіт" публікує коментар батька артистки, Віктора Началова, про те, чим насправді хворіла покійна співачка.

Тато співачки спростував деякі домисли журналістів. За його словами, дочка померла з-за другої хвилі абсцесу, а ногу їй не ампутували. Спочатку у неї була невелика ранка на пальці ноги, але вона занадто пізно звернулася до лікаря.

"Як мозоль. Дуже сильно натерла. Вона хотіла її сама підлікувати. А потім вже, коли нога почала опухати і почервоніла, викликали швидку. У лікарні їй зробили операцію на нозі. І не така складна операція – розрізали ногу, почистили. Після операції вона була бадьора, весела. Дивлюся – вона всім вже есемески шле, посміхається. Вона ще пожартувала: "Папа, не переживай, співати буду".

А коли почався абсцес, Юлію Началову терміново перевезли в іншу клініку з більш потужною апаратурою.

"Після першого удару вона впоралася, а другого не витримала. Декілька хвиль йде при абсцесі. І друга хвиля її добила. Серце не витримало… Пізно звернулася. Не можна займатися самолікуванням."

При цьому чоловік спростував, що його дочці ампутували ногу. Щодо цукрового діабету Началов сказав, що він з'явився недавно, а ось ніякого вовчака у неї не було. Подагра, на думку батька, у співачки розвинулася з-за того, що багато років тому у Юлії Началової була анорексія.

  Телеканал для тимчасово окупованих територій запустить своє мовлення 1 березня, - Бородянський

Важко читати такі речі. В черговий раз закликаємо не займатися самолікуванням і регулярно звертатися до лікарів!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь