Білл Гейтс заявив про розлучення з дружиною після 27 років шлюбу. Поповнить ряди холостяків.

Слідом за парою Безос, яка оголосила про своє розлучення в 2019 році, в понеділок, 3 травня 2021-го, заяву про розставання після 27 років шлюбу зробили Білл і Мелінда Гейтс. Співзасновник Microsoft є третім у рейтингу найбагатших людей планети з доходом понад 100 млрд доларів, інформує Ukr.Media.

Мелінда Гейтс в 2019-му опублікувала мемуари, де розповіла про свої стосунки у шлюбі. Пара познайомилася на одному з ділових вечер, де молода жінка вразила майбутнього чоловіка своїми математичними здібностями. Вони обидва поділяли любов до головоломок, але Мелінді вдалося обіграти Білла.

У сім’ї вона стала домогосподаркою, займаючись вихованням трьох чудових дітей. Коли був створений благодійний Фонд Білла і Мелінди Гейтс, спільна діяльність зблизила подружжя. Жінка говорила, що їхні стосунки значно покращилися. Фонд — найбільший з числа приватних благодійних організацій з капіталом в 50 млрд доларів.

Він займався проблемами охорони здоров’я та освіти, поширюючи свою діяльність на весь світ. У 2014-му Білл Гейтс навіть залишив Microsoft, щоб зосередитися на Благодійності.

Однак останнім часом почалися розмови про те, що в рамках єдиного фонду кожен з подружжя вів власний напрямок. Мелінда зосередилася на допомозі жінкам.

Як буде розділено майно найбагатшої у світі сім’ї, поки невідомо.