Наразі актриса щаслива мама трьох дітей.

Знаменитість Кварталу 95″ Олена Кравець вразила фанів особистим визнанням, інформує Ukr.Media.

Багато років актриса не говорила, що після народження доньки Маші вона двічі вагітніла, але обидві її вагітності обривалися. Олена вважає, що причиною тому стала скажена швидкість і велика завантаженість на роботі:

“Так, була гонка і дітей на такій швидкості не виношують. З цієї причини у мене двічі була завмерла вагітність. При цьому термін був один і той же — 8 тижнів. Про це колись було дуже важко говорити. Зараз же мій чоловік сказав: “Дивись, ці двоє повернулися до тебе”.

Тоді ж лікарі були безсилі. Вони говорили, що справа тут не в фізіології, бо Кравець була абсолютно здорова.

“Вся справа була в голові. Якщо раптом у когось зараз відбувається щось подібне, то я рекомендую звернути увагу на стан душі та не боятися звернутися до психологів за допомогою”,- радить зірка.

Актриса не приховує, що кілька років відвідувала психоаналітика. З нею в той час були чоловік та донька, які підтримують її. Тепер Олена — щаслива мама трьох діток. Причому з її слів, вона досить довго не могла усвідомити, що у неї буде двійня. Слід зауважити, що другі пологи в Олени були передчасними й дуже складними. Усвідомлюючи, якою ціною їй далися діти, Кравець нікуди не поспішає і насолоджується материнством.