У Мережі обговорюють неприємні подробиці особистого життя екс-пари: Ріти Дакоти і Влада Соколовського.

Не так давно ЗМІ рясніли заголовками про скандальні причини розставання Ріти Дакоти і Влада Соколовського. Про численні зради, романи з відомими дівчатами за спиною у законної дружини, яка нещодавно подарувала йому дочку, казали всі. Але з'явилася нова порція звісток, які в черговий раз з поганої сторони показують Влада, інформує .

Нещодавно один з найбільш відомих російських блогерів Мар'яна Ро стала героїнею інтерв'ю Анастасії Івлєєвої на YouTube-каналі Agent Show. Дівчина розкрила багато фактів про творчість і особисте життя. Зокрема, вона зізналася, що Влад Соколовський намагався її спокусити.

Музикант закидав її численними повідомленнями з пропозиціями інтимної близькості, хоча в той час був одружений:

"Соколовський хотів зі мною сексу. Хотів приготувати мені млинці. Написав мені в директ, я проігнорувала. Тоді він стер повідомлення і знову написав. Він тоді був одружений."

Звичайно ж, подібні новини у багатьох викликають шок, адже важко повірити в таке лицемірство на очах у мільйонів людей.

На даний момент Мар'яна Ро зустрічається з репером Face, але практично не афішує цей факт. І в цьому контексті Настя Івлєєва, яка зустрічається з Елджем, зізналася, що саме з-за зайвої публічності вона не любила пару Соколовського і Дакоти.

"Тут немає нічого особистого. Просто я не люблю людей, які все напоказ виставляють, які постійно пости викладають про кохання."

А що ви думаєте з цього приводу? Докладне інтерв'ю дивіться далі.