Борис Джонсон прем'єр-міністр Великобританії таємно одружився. Він був неймовірно щасливий.

Британські ЗМІ повідомили про весілля 56-річного прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона і його 33-річної коханої Керрі Саймондс. Церемонія була таємницею і пройшла у Вестмінстерському соборі, а запрошено на неї було всього 30 осіб з числа найближчих друзів і родичів пари — на такі заходи парі довелося піти через пандемію, інформує Ukr.Media.

На весіллі Бориса і Керрі також був присутній їх однорічний син Вілфред. При цьому ніхто з підлеглих Джонсона не знав про майбутню церемонію. Очевидці стверджують, що спеціально для Джонсона і Саймондс Вестмінстерський собор закрили на час торжества. Сама церемонія тривала близько півтори години: закохані підійшли до вівтаря під класичну музику, обмінялися клятвами і закріпили союз ніжним поцілунком.

“Він був неймовірно щасливий, виглядав дуже добре і був в ошатному костюмі. Вона йшла по проходу, а він буквально не зводив з неї очей. Вони зачитали клятви, а потім поцілувалися. Пара виглядала шалено закоханою і щасливою”,- розповів очевидець урочистості.

Для Бориса Джонсона цей шлюб став третім, а ось Керрі Саймондс пішла під вінець вперше. Про роман Бориса і Керрі, яка раніше працювала в штабі політика на виборах мера Лондона в 2012 році, стало відомо на початку 2019 року. Через рік пара оголосила про заручини і швидке поповнення в родині.

Син Бориса і Керрі Вілфред з’явився на світ у квітні 2020. Для Бориса Джонсона офіційно ця дитина стала п’ятою, при цьому в пресі ходять чутки, що у прем’єр-міністра є ще кілька позашлюбних дітей.

Борис Джонсон прем'єр-міністр Великобританії таємно одружився. Він був неймовірно щасливий.