Колишнє подружжя несподівано провело вечір разом.

Голлівудського холостяка Бреда Пітта помітили на закритій різдвяній вечірці. Нічого незвичайного, крім одного. Організатором заходу була його колишня дружина Дженніфер Еністон, інформує Ukr.Media.

Днями в престижному районі Бель-Ейр в Лос-Анджелесі щосили кипіло життя. Ще б пак, адже тут проходила щорічна вечірка, яку у себе вдома влаштовувала зірка «Друзів» Дженніфер Еністон. Примітно, що одним із запрошених гостей був її екс-чоловік — 55-річний Бред Пітт.

Актор, який нещодавно прояснив ситуацію навколо свого бурхливого (на думку журналістів) особистого життя, прибув на захід близько сьомої вечора і пробув там до самого фіналу.

«Джен і Бред — друзі. Вони періодично бачаться. Не може бути такого, щоб при зустрічі хтось із них відчув дискомфорт або напругу», — розповів інсайдер.

Друзі або ж щось більше? Шанувальники вже почали будувати припущення і розмірковувати, чи не збирається Пітт повернутися до Еністон. Тим більше, що та так вдало розлучилася з Джастіном Теру в минулому році.

До речі, на вечірці була присутня ще одна жінка, з якою Пітта пов’язували романтичні стосунки. Це Гвінет Пелтроу. Правда, вона приїхала на захід зі своїм чоловіком Бредом Фелчаком, так що стосовно неї напевно ніяких домислів не виникло.