Будь-які жіночі прохання сьогодні дійдуть до небес!

Православні християни 7 серпня згадують Успіння праведної Анни. У народному календарі дата називається Анна літня, зимовказівниця або Анна холодниця, інформує Ukr.Media.

Ким була Свята Анна?

Анна — мати Пресвятої Богородиці і бабуся (богопраматір) Ісуса. Вона жила ще до нашої ери в I столітті і була дочкою священника.

Анна вийшла заміж за Іоакима, але майже п’ятдесят років їх шлюб був бездітним. Всі роки подружжя молилося Господу, щоб він подарував їм довгоочікувану дитину.

Зневірившись, Іоаким оселився усамітнено в пустелі, і диво сталося — з’явився Ангел, який приніс благу звістку про швидке народження в них дочки.

Передбачення збулося — у подружжя вийшло зачати дитину, і через дев’ять місяців Анна народила дівчинку Марію (на той момент матері було вже більше сімдесяти років). Народженій дівчинці була уготована особлива доля — стати матір’ю Божого Сина.

У віці вісімдесяти років Іоаким помер. Анна прожила без чоловіка ще два роки, і перебувала весь цей час поруч з дочкою в храмі, куди її відвели в трирічному віці.

Які традиції та обряди існують на цей день?

На Русі на літню Анну за традицією починали викопувати картоплю, а після йшли в ліс по гриби. До вечері господині неодмінно готували картопляно-грибні страви:

  • вареники з начинкою з картоплі і грибів;
  • смажили оладки або котлети картопляні;
  • фарширували картоплю грибами.

Сьогодні сприятлива дата для того, щоб весілля грати. Молодята, які одружилися 7 серпня, проживуть довге і щасливе життя в радості і у коханні. Подружжя завжди будуть одне одному вірні і народять багато здоровеньких діточок.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Хороший день і для хрестин. Згідно з народними забобонами, для дитинки, яку хрестять 7 серпня, сама Богородиця стане Ангелом-Хранителем. Вона захистить малюка від усіх бід і нещасть, а коли виросте він, то наставить на шлях істинний.

  Львів'ян кличуть на концерт гурту KAZKA

Про що просити святу Анну в цей жіночий день?

Жінки на Русі дату 7 серпня вважали своїм бабиним днем. Вірили, що Праведна Анна протегує всім представницям прекрасної статі, але особливо допомагає жінкам, у яких не виходить зачати дитину.

На жаль, зараз дуже багато таких пар, які щосили стараються, останні кошти витрачають на обстеження і лікування, але так і не стають батьками. Єдиним виходом залишається молитва.

Ще в стародавні християнські часи безплідні жінки особливо шанували святу Анну, слізно молилися їй і в результаті отримували радісну новину про вагітність.

Якщо у вас є щире бажання зачати і народити здорову дитину, то в день Успіння праведної Анни сходіть в храм на службу, сповідайтеся і причастіться. Перед цим треба витримати триденний піст.

З якими ще проханнями слід звертатися до святої Анни:

1. Подружні пари моляться про єдність і взаєморозуміння.

2. Дівчата незаміжні просять гідного нареченого, щоб прожити з ним у коханні і злагоді все життя, як і Анна зі своїм чоловіком Іоакимом.

3. Вагітні жінки просять Анну дати терпіння і сил в тривалому очікуванні малюка, моляться про благополучне протікання вагітності і легкі пологи.

Придбайте іконку праведних Анни з Іоакимом. Не часто зустрічається вона в продажу, але в церковних крамницях при великих храмах купити можна. Так у вас з’явиться можливість молитися цим святим в домашніх умовах.

Погодні прикмети на 7 серпня

  • Якщо лелеки сьогодні почали в зграї збиратися, значить, зима прийде рано і буде суворою.
  • Якщо до сьогоднішнього дня черемха вже з рясними плодами, значить, чекайте пізню осінь. А якщо до 7 серпня вже жолуді вродили, то зима має бути м’яка і тепла.
  Олександра Савельєва вперше стала мамою