Актор перебував у відмінному настрої.

Фанати Бреда Пітта в подиві: три з гаком роки колишнє подружжя — Бред Пітт і Анджеліна Джолі «билися» в суді і через пресу, спілкуючись виключно через адвокатів, інформує Ukr.Media.

І раптом, без будь-якої очевидної причини, вони раптово відновили нормальні відносини.

Хоча подружжя після розлучення оселилося буквально в 10 хвилинах їзди один від одного, до недавніх пір вони навіть не робили спроб заходити один до одного в гості.

Тому коли наприкінці минулого місяця папараці підловили Пітта, який навістив будинок Джолі, репортери не могли повірити своїм очам.

Але тоді всі вирішили, що це була екстрена зустріч, щоб обговорити майбутній день народження своїх молодших дітей — близнят Нокса і Вів’єн. Однак днями Бред не лише знову з’явився біля особняка Джолі в Лос-Феліс, але і затримався там надовго.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Пітт хвацько підкотив до будинку екс-дружини на мотоциклі у відповідному нагоді «обмундируванні»: куртці, джинсах і шоломі. Причому, коли він зняв шолом, папараці помітили, що актор перебуває у відмінному настрої. І тепер всі гадають, що таке могло статися, що змусило ворогуючих Бреда і Анджеліну помиритися.

Адже з моменту оголошення про розлучення вони люто сварилися з безлічі приводів, головним з яких була опіка над їх шістьма дітьми — Меддоксом, Паксом Т’єном, Захарою, Шайло, Ноксом і Вів’єн. Потім Джолі намагалася отримати з Пітта набагато більшу суму аліментів, ніж він мав намір платити. Потім Пітт заборонив Анджеліні залишати з дітьми межі США, що обурило актрису.

Адже всі її діти народжені в різних країнах і вона збиралася виховувати їх як «громадян світу». «Я хочу жити за кордоном, але не зможу цього зробити, поки всі мої діти не досягнуть 18 років. Зараз я змушена жити в цій країні, яку вибрав їх батько», — розповідала Анджеліна не приховуючи своєї образи…

  Літературні романи, які перетворились у кіношедеври

І раптом, як за помахом чарівної палички, всі їхні сварки були забуті, і тепер Бред, як ні в чому не бувало, їздить до колишньої дружини в гості. Втім, можливо, причина такої зміни у відносинах проясниться у найближчому майбутньому.