Українці потрапили в прямі ефіри Вritain's Got Talent.

Українську команду, яка працювала над номером Pink на Brit Awards, продюсери Вritain's Got Talent запросили створити перфоманс для виступу британської зірки Джеймса Артура, інформує .

Джеймс Артур — переможець 9 сезону британського The X Factor, автор двох платинових альбомів, номінант BRIT Awards і Teen Choice Awards. Перфоманс створений українською командою на новий сингл Falling like the stars. Прем'єра пісні перед аудиторією відбулася 29 травня в ефірі британського каналу ITV. Шоу дивилося понад 9 мільйонів британців.

Над номером Джеймса Артура працювала велика українська команда. Для того, щоб створити унікальний видовищний номер, об'єдналися три компанії: Freckled Sky, розташована в Чикаго, розробляла концепт і продюсувала процес, режисерами-постановниками стали TRI.Direction, які займалися розробкою концепції, сценарію і постановкою, а студія інноваційних технологій Front Pictures створила весь цифровий відеоряд і проекції.

Хореографом проекту став переможець 4-го сезону шоу "Танцюють всі", засновник Kozar Dance Theatre Василь Козар, а танцюристів запросили з Freedom-ballet — Ігора Кулєшина і Марію Колосову. Таким чином, все виробництво було розташоване в Україні, а продюсерська група працювала на території США.

"Ми працюємо великою командою. Наша унікальність ще й у тому, що ми створили схему роботи, яка дозволяє працювати дистанційно."

– розповідає співзасновник, продюсер Freckled Sky Володимир Сиганевич.

Для нової пісні Джеймса Артура українці створили ліричну голографічну фентезі-історію.

"Ми постійно працюємо над технологіями, які занурюють в альтернативну реальність. Серед методів, які ми використовували в цей раз: проекція на голографічну сітку, кінект. З Джеймсом Артуром провели тільки одну генеральну репетицію напередодні зйомок."

– пояснюють в Front Pictures.

"Він відразу зрозумів своє завдання і перейнявся створюваною номером атмосферою. Нам хочеться працювати з артистами, які прагнуть втілювати на сцені щось небачене. Тому Джеймс нам дуже сподобався — він творчий і амбітний артист, з яким легко знаходити спільну мову."

  З'явилася італійська версія відомої пісні Скрябіна

– кажуть в TRI. Direction

"Це був не перший спільний проект, який ми робили разом з TRI.Direction і Front Pictures."

– розповідає Володимир Сиганевич.

За його словами, в 2015 році виступом Another World на шоу Аmerica's Got Talent українська команда отримала "Золоту кнопку" від суддів і привернула увагу мільйонів глядачів по всьому світу. А сам виступ увійшов в 11 кращих перфомансів на Аmerica's Got Talent згідно рейтингу Billboard.

Після Freckled Sky разом з TRI.Direction і Front Pictures стали одними зі світових лідерів у виробництві інтерактивних перфомансів і зробили, зокрема, шоу для виступу Pink на Brit Awards 2019, а також багато концертних турів та перфомансів. Саме шоу для українців Pink спонукало продюсера Syco Entertainment (Sony Music) Херрієт Каддерфорд запросити їх створити перфоманс для Джеймса Артура.

"На Аmerica's Got Talent у Freckled Sky був самий інноваційний інтерактивний проєкційний виступ з тих, що ми бачили за весь час існування шоу. Ця водна проекція, яку вони потім використовували у виступі Pink, зламала кордони, це було щось небачене на американському телебаченні."

– каже продюсер.