Актуальні новини

Зʼявилися деталі сюжету фільму іранського режисера Мохаммеда Расулофа

На Каннському кінофестивалі 24 травня відбудеться премʼєра фільму «Насіння священного інжиру» іранського режисера Мохаммеда Расулофа.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1585800 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1585800{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Нагадаємо, на батьківщині режисера членів знімальної групи допитували та вимагали зняти фільм з каннського конкурсу. Самого режисера засудили до 8 років ув’язнення та побитті батогами. Уже під час фестивалю стало відомо, що режисерові вдалось втекти, він перебуває десь у Європі.

Поки невідомо, чи буде режисер у Каннах на червоному хіднику. Проте на 25 травня запланована прес-конференція стосовно фільму.

Згідно із синопсисом, наданим компанією Films Boutique, у центрі фільму «Насіння священного інжиру» – Іман, суддя-слідчий у Революційному суді в Тегерані. Під час загальнонаціональних протестів його пістолет таємничим чином зникає, і його накриває хвиля параної. Підозрюючи свою дружину Наджме та доньок у причетності до зникнення зброї.

52-річний Расулоф є одним із найвідоміших іранських режисерів, що має чимало нагород на фестивалях, проте його фільми були заборонені в Ірані.

  Хімію видно: Тодоренко зізналася, як реагує на стосунки Топалова з партнеркою по шоу "Льодовиковий період"

Залишити відповідь