Кейт Міддлтон, герцогиня Кембридзька, є дружиною принца Вільяма і матір'ю трьох їхніх дітей: принца Джорджа, принцеси Шарлотти та принца Луї.

Бувши чоловіком майбутнього короля чи королеви, королівський протокол особливо суворий для герцога і герцогині Кембридзьких, диктуючи, як вони повинні діяти, говорити та поводитися публічно. Але яке єдине правило, яке означає, що Кейт Міддлтон не може подорожувати з сином і чоловіком одночасно?

Вважається, що традиція сходить до ранніх часів авіаперельотів, коли польоти не вважалися безпечними, але королева Єлизавета послабила правило в останні роки. Монархам і їх спадкоємцям не дозволялося здійснювати спільні подорожі на літаках у випадку трагічної події, яка може знищити все королівське походження, інформує .

Принц Вільям і Кетрін в минулому вирішили порвати з королівською традицією і подорожувати зі своїми дітьми. Але це буде дозволено тільки до тих пір, поки принцу Джорджу не виповниться 12 років. Після цього йому і його батькові доведеться літати окремо.

Для подорожей, які батько і син зробили в минулому, герцог Кембридзький мав отримати спецдозвіл від королеви, щоб подорожувати на одному літаку. Наприклад, коли герцог і герцогиня Кембридзькі відвідали Нову Зеландію та Австралію під час королівського туру, пара мала отримати дозвіл від королеви, яка схвалила переліт.

Принц Джордж займає третє місце на престолі, за своїм батьком принцом Вільямом і його дідом принцом Чарльзом. Хоча немає правил, за якими Кейт Міддлтон може або не може подорожувати. Вона не зможе подорожувати з сином і чоловіком одночасно, оскільки їм заборонено подорожувати в одному літаку.

Королевська традиція також свідчить, що принц Чарльз і принц Вільям ніколи не повинні разом летіти на одному літаку. Це правило поширюється не тільки на приватні літаки, але і на будь-які комерційні рейси, які здійснює королівська родина.

  Зеленський опублікував фото в масці Супермена