Журналістка вперше розповіла про те, як дізналася про свій страшних недуг.

Не так давно ведуча Яніна Соколова шокувала громадськість несподіваною новиною, повідомивши, що була хвора на рак. Минулий рік видався складним для ведучої — діагностика, лікування та відновлення. Подолавши недугу, Яніна зважилася відверто розповісти свою історію хвороби. І днями вона згадала, як дізналася діагноз:

"Це був жовтень місяць. Я була вдома після чергової операції в зв'язку з неправильно встановленим діагнозом. Знайшла в електронній пошті лист. Мені вже вдруге зробили лабораторний аналіз матеріалу, який був видалений після другої операції. І там була закодована певна схема цифр, завдяки яким я, скопіювавши та загугливши, визначила, що це", — поділилася спогадами Яніна Соколова, інформує .

Дізнавшись про хворобу, Яніна вирішила відразу ж діяти: "Я відразу подзвонила лікарю, зустрілася з ним на наступний ранок, ми вже разом перевірили цей аналіз, і він показав, що це був рак. Кілька місяців мене годували гормонами, які каталізували процес розвитку пухлини", — розповіла журналістка.

Пояснила Яніна і причину, чому так довго приховувала від усіх свою хворобу: "Не завжди хочеться впускати в свою печаль, жаль, проблеми та ставлення тих людей, які чужі в цьому процесі. Хвороба — це ще більш особистісне, тим більш хвороба під назвою "рак".