Санта Дімопулос зізналася, що перші пологи у неї були дуже складними.

Буквально днями Санта Дімопулос поділилася гарною новиною, повідомивши, що незабаром вдруге стане мамою, у своєму блозі поділившись знімком з помітно кругленьким животиком. З того часу співачка активно ділиться подробицями вагітності і днями розповіла, де планує народжувати. Як виявилося, Санта категорично проти пологів в Україні, адже у неї був гіркий досвід з першою дитиною, інформує .

"Питання «Де народжувати?» стояло гостріше будь-якого ножа. Перші пологи до сих пір згадую з жахом. Мій лікар полетів на якусь конференцію і мене угородило народити в один з цих двох днів. Епідуральною анестезією мені знеболили перейми, а коли почалася родова діяльність — її відключили, пояснивши це тим, що я повинна відчувати потуги. В ці миті я відчула весь біль цього світу! Я реально втрачала свідомість і дитину мені просто виштовхнули натиснувши на живіт (чого робити категорично не можна, але про це я дізналася пізніше). Гематому на голові у немовляти проколювали на четвертий день і мені навіть страшно згадувати про це… Післяпологова палата теж була як у фільмі жахів — метр на метр, поруч дитина, вікно не зачинялося і вітер свистів над вухом всю ніч", — згадує Санта.

Саме тому вдруге вона вирішила народжувати не в Україні:

"Дізнавшись про свій чудовий стан, я відразу вирішила — в цей раз все буде зовсім по-іншому. Розглядала Майамі, Ніццу, Тель-Авів, Монако. Для мене були важливі рекомендації від знайомих. Хотіла, звичайно, в Майамі, але стоїть такий термін, що це сезон самої спеки і, на жаль, мій чоловік не може в цей час бути там. Потім, звернула увагу на Ніццу, де знайшла чудового лікаря, але так вийшло, що ми довго шукали і зняли приголомшливий будинок в іншій стороні і я серйозно злякалася, що народжу по дорозі в госпіталь. За підсумком, я зустрілася (за рекомендацією знайомої) з головним лікарем клініки в Монако і прийняла рішення народжувати у нього. Київ навіть не розглядала, тому що, крім свого негативного досвіду, чула і від інших знайомих про різні складнощі", — розповіла Санта.

  7 грудня — день Катерини-санниці: історія, традиції та прикмети свята