Чоловік Руслани Писанки повідомив, де відбудуться похорони, і назвав причину смерті актриси. Ігор Ісаков розповів, яка хвороба стала причиною смерті 56-річної Руслани Писанки.

Прощання з Русланою Писанкою пройде у двох країнах, інформує Ukr.Media.

Чоловік української ведучої та актриси Руслани Писанки, Ігор Ісааков вперше прокоментував смерть своєї зіркової дружини на 57-му році життя. На своїй сторінці в Facebook він зізнався, через яку хворобу померла Писанка.

За словами Ігоря, у Руслани було онкологічне захворювання в агресивній формі. Чоловік актриси додав, що в Німеччині, де вона проходила лікування, її тіло кремували.

“У русі був рак, на жаль агресивна форма і трохи запущений… але боролася вона, я б не зміг би навіть на половину… на жаль, імунітет не витримав… Отже, на жаль. Смерть і кремація”, — написав Ісаков.

Також Ігор повідомив, як пройдуть дві церемонії прощання з Писанкою. Перша відбудеться в німецькому місті Кайзерлаутерн, друга — в Києві. Однак, дати поки не відомі, бо все залежить від швидкості оформлення документів.

“Інформація про вшанування пам’яті. Перше прощання відбудеться за місцем останнього перебування, а саме місто Кайзерлаутерн, Німеччина. Час і точне місце буду знати в понеділок і додатково повідомлю. Потім, після оформлення всіх паперів, я відвезу мою Русю додому. Київ. Як скоро, це буде залежати тільки від швидкості оформлення. Так що місце і час похорону в Києві напишу додатково”.

Крім того, Ісаков звернувся зі словами подяки до друзів і всім користувачам мережі, які написали йому слова підтримки.

“Довго не міг змусити себе відкрити фейсбук, кілька разів поривався, але така кількість співчуття… Я просто боявся, що у мене не вистачить сліз, то все прочитати. Вибачте, кому не відповів. Буду потроху. Дякую. Не знаходжу того слова, наскільки я вдячний всім нашим з моєю Русичкою друзям… безмежно вдячний всім. Мій стан зараз, опишу синонімами: розчавлений, зломлений, знищений… Знаю, що це б ніколи не сподобалося моїй дружині, тому намагаюся потроху починати відпускати. Спробую зрозуміти сенс її улюбленого вислову “Життя прекрасне”. Люблю вас. Дякую за те, що поділяєте цей біль зі мною. Молюся за вас, за Україну. І точно знаю, що Бог забере її до себе, тому що я точно знаю, що вона точно того гідна”, — поділився емоціями Ісаков.

  Міла Куніс змінила колір волосся — тепер вона білявка з зеленими пасмами