Пісня Sunsay українського електронного проєкту Cape Cod.

Днями на каналі FOX відбулася прем'єра кінцевої серії перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Хіллз, 90210", в якому прозвучала пісня Sunsay українського електронного проєкту Cape Cod.

Так на своїй офіційній сторінці в Instagram Максим Сікаленко поділився тим самим уривком, інформує .

"Важко словами описати те безмежне почуття чистої ейфорії, коли написана тобою пісня раптово опиняється в одному з найголовніших і важливих серіалів твоєї юності… Бувши тінейджером 90-х, я вже в цьому віці виявляв трендхопперські здібності та екіпірував себе всім мерчем 90210, який можна було закапчити у районах ринків Юність і Троєщина. У хід йшло все — блокноти, зошити, щоденники, пенали та вишенька на торті — священний рюкзак. Так можна було хоч і в мріях, але стати ближче до героїв серіалу, яких ти подумки зараховував до своїх друзів і приятелів. Тому що саме з ними ти проводив час між школою і домашніми завданнями", — підписав відео співак.

Нагадаємо, що оригінальний серіал складався з 10 сезонів, і йшов з 1990 по 2000 роки. У серпні відбувся перезапуск популярного шоу, ставши найбільш рейтинговим літнім дебютом каналу FOX за останні пару років.