Актуальні новини

Чому діти принца Вільяма та Кейт Міддлтон не відкриють свої подарунки цього Різдва

Санта вибирає дострокову доставку до Будинку Віндзорів.

Королівська сім'я була зайнята декілька останніх місяців. Їхні графіки були переповнені великою кількістю королівських справ, таких, як підготовка до прийому нової дитини до королівського клану та управління над найбільшою коаліцією націй у світі, інформує .

Але в умовах всієї суєти для Будинку Віндзорів, королівським особам завжди вдається зберегти різдвяні традиції своїх сімей з досить насиченим ранковим розкладом. У Різдво королівська родина збирається разом для ранкової служби в Соборі Святої Марії Магдалини в Сандрінгемі, традиції, що походить ще з 16 століття. Через це принц Джордж та принцеса Шарлотта не мають часу відкривати подарунки на Різдво вранці.

Але це не означає, що дарування подарунків цілком постраждає від порядку денного. Королівська сім'я слідує традиції, яка має німецьке коріння; в переддень Різдва, у період чаювання, кожен відкриє свої подарунки, за даними веб-сайту королівської сім'ї. Як пояснює королівська прислуга, в Німеччині діти традиційно відкриють подарунки прямо вночі, коли їхні батьки дають сигнал, що їм потрібно підійти до своєї новорічної ялинки за допомогою дзвінків.

Отже, Принцу Джорджу доведеться чекати на один день меньше, щоб дізнатись, чи отримав від Санти все те, що знаходиться в його списку подарунків. З точки зору королівської сімейної традиції, це, безумовно, одна з таких, яку б хотіли запозичити більшість сімей у всьому світі.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  У Львові стартує Десятий органний фестиваль

Залишити відповідь