Актуальні новини

Невже постаріла: користувачі мережі активно обговорюють нові фото Анджеліни Джолі

Більшість прихильників впевнені, що вік актриси дає про себе знати, але інша частина фанів впевнені, що зірка чудово виглядає.

За час хворобливого розлучення з Бредом Піттом Анджеліна Джолі лічені рази з'являлася на світських заходах – набагато частіше актрису можна було побачити на прогулянках з дітьми і під час благодійних місій в різні країни. Так, днями зірка відвідала табір біженців в Бангладеші, де вимовила зворушливу промову перед пресою і місцевими жителями, інформує .

«У вас є повне право на те, щоб бути повноцінними членами суспільства, а не особами без громадянства. Те, як з вами звертаються – ганьба для всіх нас», – зазначила Джолі. І продовжила: «Ситуація, в якій ми опинилися сьогодні – результат десятиліть дискримінації, які ігнорувалися. І найтрагічніше в цьому те, що ми не можемо сказати, що не були попереджені».

Втім, поки одна частина користувачів захоплюється словами актриси, друга – активно обговорює її зовнішній вигляд. За їх словами, Анджеліна на нових фото виглядає значно старішою і втомленою.

Ми категорично не згодні з думкою юзерів – на наш погляд, зірка виглядає відмінно!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Привітання з Днем захисника Вітчизни в прозі

Залишити відповідь