Чому Саніна виступає без гурту The Hardkiss: деталі. Чи існує група The Hardkiss? Так, але здається, що вона десь за межами України.

У лютому 2024 року Саніна повернулася в країну після туру Європою, проте її чоловік Вал Бебко та інші учасники The Hardkiss залишилися за кордоном. У зв’язку із цим виконавиця оголосила про новий формат концертів. Тепер вона проводить сольні виступи під акомпанемент роялю та віолончелі. На одному із таких виступів побував музичний оглядач Роман Бутурлакін, інформує Ukr.Media.

У своєму TГ-каналі блогер поділився, що здивований тим фактом, що Саніна виступає від імені The Hardkiss, але на концертах нікого з гурту крім неї немає. Журналіст зізнався, що позитивно ставиться до творчості музикантів і неймовірно поважає Саніну, яку знає особисто, але не розуміє «нинішньої мовчанки та ухилення від ЗМІ» чоловічої частини гурту.

«Чи існує група The Hardkiss? Так, але здається, що вона десь за межами України. Завітав на концерт Юлії Саніної і весь час концерту думав про це. Це було красиво, талановито, мелодійно, але якось неповноцінно. Після початку повномасштабної війни я відчуваю себе як покинутий глядач», — заявив Бутурлакін.

Юлія Саніна відреагувала на критику та написала Роману в особисті повідомлення:

«Роман, від щирого серця, знайдіть іншу професію. Більш нудного блогінгу я ще не бачила, це вочевидь не ваше».

На що блогер відповів Саніній, що українці заслуговують почути відповіді на питання, що виникають у них, а мовчання сприймають болісно. Він закликав артистку до діалогу із шанувальниками.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що Юлія Саніна порадувала шанувальників рідкісними знімками з батьками.