Цікава історія з життя відомого телеведучого.

Український телеведучий, нарешті, зізнався, чому він так не любить фотографуватися та робити селфі зі своїми шанувальниками. До речі, про це Сергія неодноразово запитували журналісти, але він уникав відповіді. Звичайно, телеведучий не відмовляє фанатам в тому, щоб зробити спільну фотографію. Але, Сергій вважає за краще роздавати автографи. Виявляється, як зауважив сам Притула, для селфі видається не завжди вдалий момент, інформує Ukr.Media.

Притула зазначив, що люди не завжди звертають увагу на те, чим ти займаєшся, коли вони просять сфотографуватися. Крім цього, ведучий розповів подробиці однієї історії, коли жінка з дитиною попросила фотографію в зовсім недоречній ситуації. Так, актор разом з компанією своїх друзів святкував день народження свого товариша. Сергій піднявся з бокалом шампанського, щоб сказати тост.

У цей самий момент до нього підійшла жінка і попросила сфотографуватися з її дитиною. Телеведучий постарався ввічливо відмовити у фото, зазначивши, що приділить увагу шанувальникам після того, як привітає свого друга. Але, жінка, судячи з усього, вважала інакше, і привселюдно запитала: «Вам що, шкода хвилини для дитини?».