Чому СМС привітання часто викликають зворотний ефект, замість радості?. Яскраві картинки в месенджер — нова хвиля святкового спаму.

З появою інтернету у людей з’явилося захоплення: на всі свята надсилати СМС з картинками-листівками. Це настільки увійшло у звичку, що будь-який сервіс розсилок позаздрить наполегливості людини, яка не обділяє увагою жоден свій контакт. І поки невідомо, це модна тенденція чи бажання швидко відзвітувати і зайнятися своїми справами, інформує Ukr.Media.

Чому ж електронні привітання часто викликають зворотний ефект, замість радості? Адже людина старається, витрачає час, а у відповідь її повідомлення можуть навіть не прочитати.

Привітання у вигляді листівок зовсім не схожі на ті, що нам малюють і приносять з дитячого садка або школи діти. Рукотворна листівка зберігає в собі відчуття важливості моменту, особливе і зворушливе почуття старання того, хто її створив. Листівки з мережі ж вибирають за принципом підходящих слів, приємної картинки або просто беруть з архіву отриманих у цей день листівок від інших людей і пересилають вам. Особливо неприємно, коли з однієї спільної компанії приходять ідентичні привітання.

Мінусом також є автозбереження: адресату доведеться видаляти непотрібні зображення, що особливо актуально, коли листівки розсилаються всім без розбору. Надсилати листівки всім підряд за списком — поганий тон, особливо це стосується привітань з релігійними святами. Адже ви не можете знати напевно, до якої конфесії належить людина. А нескінченна череда сповіщень, що з’являються, відволікає і дратує.

Вірші можна надсилати листівки лише власного складання, але найкраще написати прозою кілька теплих, персональних слів, які запам’ятаються надовго. Наприклад, щось особисте про якості, які є у цієї людини. Так буде зрозуміло, що привітання — не чергова фраза для загальної формальності, а щире захоплення і побажання.

Але найприємнішим привітанням може виявитися старий метод, який живий досі — це листівка, надіслана поштою. Для того, щоб її надіслати, потрібно знати адресу, вибрати, підписати і піти на пошту. Люди дуже цінують, коли інші витрачають на них час, і такий жест не залишиться без уваги. Недарма подарунки — букети квітів, книги, подарункові бокси — часто супроводжує маленька листівка з милою фразою всередині, підписана вручну. Це дає можливість проявити свої почуття романтичним і оригінальним чином. Навіть у вік електронної пошти, коли можна за 30 секунд зв’язатися з людиною, написане від руки завжди буде більш приємно. Навіть якщо листівка проста і почерк не рівний, все одно вона буде цінуватися вище завдяки почуттям, які передаються через почерк.

  Парламент Франції ухвалив закон проти фейків

Виховані отримувачі електронних листівок стають заручниками своєї ввічливості. Вони не можуть залишити без відповіді СМС-привітання. Прописують слова подяки і бажають у відповідь всього найкращого. При цьому всередині зберігається відчуття, що ініціатор надіслав картинку шляхом найменшого опору, а одержувачу доводиться писати від душі відповідь. Не рівнозначно, виходить.

Давайте не знеособлювати листівки. Адже ті, кому ви їх дійсно хочете надіслати, заслуговують трохи більше уваги і старань, ніж отримати яскраву картинку в месенджер.