Актуальні новини

Ештон Катчер зробив дивний подарунок Мілі Куніс

Міла Куніс і Ештон Катчер ведуть закритий спосіб життя і вкрай рідко діляться подробицями особистого життя. Проте нещодавно актриса розкрила деякі деталі про життя з чоловіком.

Подружжя Міла Куніс і Ештон Катчер вважаються однією з найбільш таємничих пар Голлівуду. Тим не менш днями актриса поділилася цікавими подробицями про спільне життя з актором, інформує .

Так, в ефірі шоу Елен Дедженерес Міла розповіла про сюрприз Ештона на День святого Валентина. Подарунок виявився великою несподіванкою не тільки для Куніс, але і для її коханого.

"На День Святого Валентина Ештон подарував мені двох голубків. Ми відвезли їх до фахівця по птахах, яка повідомила нам, що це не голубки, а папуги. Тепер у нас живуть два маленьких папуги. Вони не птахи любові, тому що птахи любові так не виглядають."

Нагадаємо, подружжя одружилися у 2015 році і разом виховують двох дітей – чотирирічну дочку Уайетт і дворічного сина Димитрія. В інтерв'ю Еллен зірка також розповіла про почуття до чоловіка.

"Я люблю свого чоловіка. Це дійсно гарна думка, і вона має значення."

До речі, днями пара вперше за довгий час порадувала публіку спільним виходом у світ. Вони відвідали вечірку після премії "Оскар – 2019", де зробили незвичайне фото.

  Фільми, які навчать заробляти гроші

Залишити відповідь