Модель поділилася чуттєвими знімками в інстаграмі.

22-річна Тіна Кунакі поділилася в інстаграмі новими кадрами з фотосесії для видання 7000 Magazine, на яких вона зображена зі своїм 53-річним чоловіком Венсаном Касселем, інформує Ukr.Media.

Днями пара разом з’явилася на церемонії вручення нагород кінопремії “Сезар”, ну а раніше в мережі вже були опубліковані перші кадри-тизери їх спільної фотосесії. Її креативним директором виступила сама Тіна, а автором знімків став фотограф Віктор Сантьяго, з яким Кунакі дуже дружня.

Зйомки проходили на пляжі одного з готелів в Ріо-де-Жанейро, де модель провела зиму. При цьому натхнення Тіна шукала все-таки не в тропіках, а в рідній французькій культурі. Так, не можна не помітити відсилань до французького кінематографа: наприклад, теплі сонячні кадри нагадують про фільм “Басейн”, а чорно-білі кадри — про культові стрічки французької нової хвилі

“Зйомка для 7000magazine з моєю любов’ю назавжди Венсаном Касселем, знята моїм найкращим другом Віктором Сантьяго і придумана мною”, — підписала новий пост Кунаки.

Підписники Тіни залишилися в захваті від нових кадрів, зазначивши, що у них вдалося поєднати чуттєвість і сексуальність з художнім підходом.