Чим та сподобався підданим різдвяний наряд Кейт Міддлтон. 100% попадання!

Поступово Кейт Міддлтон стає для британців символом Різдва. Перед святами у герцогині зазвичай купа справ: вона проводить всякі благодійні акції, готує зворушливі вітальні промови і так далі. Але разом з тим Кейт відповідально підходить до вибору вбрання на свято. Цього року Різдвяний образ Кейт Міддлтон дуже сподобався британцям. Його показали в тизері до концерту Together at Christmas. Цей захід організовувала саме герцогиня Кембриджська. Який святковий образ підібрала собі Кейт і яким чином вшанувала пам’ять принцеси Діани, зараз розповімо докладніше, інформує Ukr.Media.

Різдвяний образ Кейт Міддлтон

Британські піддані вже встигли охрестити вбрання Кейт Міддлтон ідеальним різдвяним образом. Чим же наряд так всіх підкупив? Думаємо, що своїм затишком. Кейт не одягала розкішну сукню, не робила акцент на шику і блиску. Герцогиня в тизері до концерту з’явилася в червоному кардигані Miu Miu зі сніговиками і білим комірцем. Такий злегка інфантильний, але до божевілля милий образ виглядає дуже затишно.

Коштує таке святкове задоволення 1350 фунтів стерлінгів (майже 50 тисяч гривень). Для економної Кейт це досить дорога покупка. Мабуть, герцогиня не змогла встояти перед кардиганом, адже він так сильно нагадав їй образ принцеси Діани.

Кейт Міддлтон повторила образ принцеси Діани

Однак у вбранні Кейт Міддлтон було ще дещо, що, можливо, підкупило підданих. Герцогиня запозичила ідею вбрання у покійної свекрухи-принцеси Діани, матері Вільяма. Це не перший випадок, коли герцогині (що Кейт, що Меган Маркл) в чомусь повторюють образи Діани Спенсер. Цього разу ставка Кейт Міддлтон точно зіграла.

Кейт Міддлтон переосмислила знаменитий Різдвяний светр Діани. Принцеса була в ньому на свята в 1981-му і 1983 роках. На светрі Діани Спенсер красувалися білі овечки замість сніговиків. Але Кейт зробила правильно, що повторила образ не на 100 %. Адже серед білих овечок на светрі принцеси була одна чорна. Кажуть, що таким чином Діана хотіла висловити свої почуття — показати, що в королівській родині вона не у своїй тарілці. Якби Кейт Міддлтон зробила такий же акцент, його могли б витлумачити неправильно. Тому Сніговики на кардигані герцогині — відмінний варіант.

  25 серпня — Фотя Повітенний, день Фотія і Аникити: історія, традиції та звичаї свята

Чим та сподобався підданим різдвяний наряд Кейт Міддлтон. 100% попадання!

Різдвяний концерт, який організувала Кейт Міддлтон

Концерт, короткий ролик до якого продемонстрували в мережі, британські піддані побачать напередодні Різдва на каналі ITV. Дивно, що не BBC. Однак герцоги Кембриджські самі так захотіли, і тому є своє пояснення. BBC потрапив у немилість, адже нещодавно там показали документальний серіал “Принц і принцеса”, який не сподобався королівській родині. Рояли заявили, що багато фактів в документалці роздуті. До того ж вони взяті з анонімних джерел.

Кейт Міддлтон, як вона кілька разів повторила в ролику, неймовірно рада, що вдалося створити такий концерт разом. Вона підкреслила, що зараз час непростий, тому потрібно згуртуватися. “Я так рада, що ми будемо разом святкувати Різдво тут, у Вестмінстерському абатстві”, — сказала Кейт в ролику. У концерті взяли участь не тільки герцоги Кембриджські, а й інші члени їх сім’ї. Крім того, різдвяні гімни там співатимуть Том Уокер, Леона Льюїс, Еллі Голдінг та інші.