Володимир розповів, що вони з дружиною радіють кожній митті життя.

Зірковий чоловік української співачки Наді Дорофєєвої, музикант Володимир Дантес розчулив своїх численних підписників в соціальній мережі Instagram романтичними кадрами зі своєю дружиною. Молоді люди, до речі, нещодавно повернулися з подорожі: Надя та Володимир провели незабутні дні спочатку на острові Балі, а потім вирушили до Португалії на кілька днів. Там вони усамітнилися від усіх, насолоджуючись товариством один одного, інформує Ukr.Media.

І ось нещодавно Дантес поділився парою кадрів, на яких зображений зі своєю дружиною. На одному з фото молодий чоловік мило цілує Дорофєєву, а та щасливо посміхається.

На іншому кадрі пара зображена під час спільної прогулянки, подружжя п’є каву і, судячи з усього, дуже задоволені проведенням часу.

Колись, коли вони ще не могли собі дозволити часто відвідувати ресторани, пара збирала кошти, щоб хоча б раз на місяць побалувати себе високою кухнею і провести час разом. Також Дантес розповів, що вони обожнюють один одному робити сюрпризи.

«Я радий, що у нас вийшло і виходить радіти на кожному етапі нашого життя. Радіти абсолютно різним речам. І змушує нас працювати все наполегливіше», — пише співак.