На знімку співачка разом із свою родиною.

Українська співачка Джамала на сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася зі своїми підписниками фотографією без макіяжу, і розповіла, як вони з сім’єю проводять час у період всеукраїнського карантину. Джамала показала також свого чоловіка і маленького сина Еміра, інформує Ukr.Media.

Джамала опублікувала фотографію, на якій зображено все щасливе сімейство співачки: сама вона, синочок і чоловік. Джа позує зовсім без макіяжу, в домашній обстановці, тримаючи на руках улюбленого вихованця. Знаменитість закликала українців залишатися вдома, а також з повагою ставитися один до одного.

«Може, це час вдома подарований нам, щоб зробити те, на що постійно не вистачало часу? І дуже прошу, давайте з повагою і вдячністю ставиться до всіх, хто буде працювати, і до всіх, хто залишається вдома», — написала Джамала.

Потрібно нагадати, що на початку цього року співачка поділилася з шанувальниками радісною новиною: її родина чекає поповнення. Вагітна Джамала показала миле фото, на якому вона зображена з уже помітним животиком, і розповіла, що з нетерпінням чекає появи другої дитини.