Українська модель і співачка Даша Астаф’єва на своїй сторінці в Instagram опублікувала знімки з недавньої фотосесії, поставши перед підписниками без ретуші. Зірка позувала на фото в брючному костюмі оверсайз і короткому чорному топі, інформує Ukr.Media.

35-річна знаменитість в публікації висловилася про часті питання, які їй задають нетактовні фоловери. Схоже, Даші набридло читати коментарі про вік і дітей, і вона вирішила відповісти всім цікавим.

Знімки без грама фотошопу Даша супроводила досить різкою відповіддю:

“Слабкими нервами настійно рекомендую перегортати! Неприємна тема, чого вже, давайте все ж поговоримо і, може, разом забудемо. Найщиріші і найсміливіші мої. Мої до такої міри, що, ігноруючи рамки тактовності, змітаєте всі межі допустимого на своєму шляху. Погляньте на фото. На ньому людина, яка досягла віку, коли, часом, навіть саме слово вік може принести нестерпний біль. Бачите на цих знімках себе? Чи часто вас б’ють по морді цією фразою? Адже проблема навіть не в самому питанні або відповіді на нього, проблема глибше — в самому бажанні всадити вас в давно застарілий шаблон з висоти своєї тупості”, — написала Астаф’єва.

Підписуйтесь на новини «UkrMedia» в Google.