Актуальні новини

Ксенія Собчак і Максим Віторган: справжні причини розлучення

Скандальна російська телеведуча Ксенія Собчак вперше офіційно прокоментувала новину про розрив стосунків з її чоловіком Максимом Віторганом.

Ксенія Собчак розповіла в телешоу про причини розлучення з Максимом Віторганом. На цей раз вона прийшла на передачу "Секрет на мільйон", щоб розповісти, чому її сімейне життя не склалося, інформує .

Телеведуча дала зрозуміти, що їхній шлюб з Віторганом вбили недомовки і взаємні претензії один до одного.

Ведуча уточнила, що любов не пройшла в один день, а просто непомітно зникала, поки в якийсь момент вони обидва не зрозуміли, що втратили щось важливе і втратили почуття. Собчак згадала про те, що в їхньому будинку на стіні висіла картина з цитатою Джона Леннона, в якій говорилося, що кохання, як квітка, яку потрібно постійно поливати. І зізналася, що вони з чоловіком не впоралися з цим завданням.

"Ти не можеш розлюбити в один день. В якийсь момент він щось не зробив, не проводив, не купив квітів. Це починає накопичуватися і з'їдати щось дуже важливе. Якщо дві дорослих людини не змогли зберегти стосунки, це їхня спільна вина."

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

При цьому вона не стала згадувати про роман з режисером Костянтином Богомоловим, котрий приписують їй ЗМІ, які вважають, що шлюб розпався з цієї причини. За чутками, її не раз бачили на виставах Костянтина Богомолова.

Собчак відзначила, що зберегла з колишнім чоловіком хороші відносини, а у її сина тепер буде подвійне прізвище Віторган-Собчак.

В даний час телеведуча будує в Підмосков'ї дерев'яний будинок, щоб жити там разом з мамою і сином. Особняк буде двоповерховим з великою спальнею і вбиральнею, а також басейном для Платона, який займається плаванням з самого народження. Собчак уточнила, що в будинку буде дві дитячі кімнати, так як вона хоче ще дітей.

  Нова кохана Едгара Камінського опублікувала спільний знімок в соцмережі

Максим Віторган, на відміну від дружини, намагається не коментувати своє особисте життя. Артист з головою поринув у роботу. В даний момент він пробує себе в якості режисера-постановника однієї з вистав, прем'єра якої відбудеться в Москві.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь