Даша Квіткова підкорила мережу знімком на сьомому місяці вагітності. На фото дівчина позує в обтягуючій трикотажній сукні, де видніє вже великий животик.

Дружина ведучого і героя шоу “Холостяк” Микити Добриніна, блогер Даша Квіткова на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала знімок, який був зроблений на сьомому місяці вагітності.

Дівчина нещодавно оголосила про те, що вони з Микитою очікують на первістка. Зараз Квіткова знаходиться на 25 тижні вагітності, і дуже скоро побачитися зі своїм сином, інформує Ukr.Media.

Даша опублікувала кадр, на якому позує боком, в трикотажній сукні кавового відтінку.

“Не віриться, що минуло вже шість місяців, а ще складніше усвідомити, що залишилося п’ятнадцять тижнів до нашої найголовнішої зустрічі. Проживаю з великим задоволенням кожен новий день, незважаючи на всі зміни, які відбуваються з моїм тілом і органами. Найсмішніша річ, яка зараз трапляється — це коли у малюка всередині дискотека, а я починаю в цей момент різко підсміюватися”, — поділилася Квіткова.

До слова, Даша систематично пише про те, як протікає її вагітність і про те, як почувається. Нещодавно дівчина зазначила, що їй довелося лягти в лікарню через проблеми з нирками. Але, на щастя, зараз у дівчини все добре.