Співачка написала слова прощання у соцмережі.

Батько Насті Каменських помер на 81-му році життя. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, опублікувавши зворушливе відео з Олексієм Йосиповичем. Ролик був знятий під час святкування нового 2021 року, інформує Ukr.Media.

Співачка написала слова прощання батькові, які не залишили байдужими її численних підписників. У публікації Каменських зазначила, що завжди була улюблена: спочатку ним, а тепер чоловіком Олексієм Потапенко.

“Мене люблять, пап. Завжди ти мене любив, а тепер мене любить чоловік! Я пам’ятаю, що любов найголовніше! Ти навчив мене любові, і я навчу своїх дітей! Дякую, що був моїм татом! Найкращим, найжиттєрадіснішим, турботливим, цікавим, розумним, мудрим і сильним! Будь ласка, приходь до мене частіше у снах. Я люблю тебе, пап”, — написала Каменських.

Шанувальники шоковані такою подією, і в коментарях пишуть слова співчуття. Нагадаємо, Олексій Йосипович був капітаном збірної “Динамо” з волейболу, а також був концертним директором хору імені Г.Г. Верьовки.