І Ірина Білик взяла кільце!

У минулому Діма Коляденко та Ірина Білик вже намагалися побудувати відносини, але все закінчилося скандальним розлученням, яке обговорювала вся Україна. Зараз обидва запевняють, що злість один до одного залишилася в минулому і тепер вони — дуже близькі друзі. Але, схоже, почуття не охололи! Адже як ще пояснити той факт, що Діма знову зробив Ірині пропозицію?

Під час конкурсу Miss Blonde Ukraine 2019, де Білик і Коляденко були ведучими, він заявив, що мріє про доньку, і встав на одне коліно, презентувавши співачці розкішну обручку з діамантами, інформує .

"Іра, я все пробачу. А, може бути, круто, що ми розлучилися. Але найголовніше — дуже хочеться маленьку дівчинку, третю. Щоб у неї було кучеряве волосся, як у тебе. Коротше, Іра, виходь за мене заміж!" — заявив Коляденко на сцені перед сотнями глядачів.

Білик помітно розгубилася від одержаної пропозиції і кілька секунд навіть не знала, що відповісти.

"Це так несподівано… я заміжня… мені треба подумати", — відповіла артистка, але кільце все ж таки прийняла.

Нагадаємо, Ірина Білик дійсно зараз заміжня — вона перебуває у шлюбі з Асланом Ахмадовим та виховує з ним сина Табриза. Тепер у мережі обговорюють, що ж сталося на сцені — частина шоу або серйозні наміри Діми, який так і не зміг забути свою любов?