Актуальні новини

Для будівництва нової школи мистецтв у Львові залучатимуть приватних інвесторів

Для будівництва школи мистецтв на вул. Личаківській, 105 Львівська міська рада залучатиме грантові кошти та приватних інвесторів. За попередніми розрахунками, вартість будівництва становитиме приблизно 260 млн грн. Окрім мистецької школи, проект передбачає будівництво концертної зали з прозорими стінами та облаштування медіатеки, міні-кав’ярні і громадського простору довкола.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514027 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514027{
margin: 0!important;
}
}

Як розповів ZAXID.NET заступник міського голови з питань економічного розвитку Андрій Москаленко, місто розглядає різні варіанти та вже веде попередні переговори з потенційними інвесторами.

«Зараз про конкретику рано говорити. Ми спілкуємося з різними людьми, презентуємо проект, оскільки він є коштовним, і профінансувати місту самостійно його буде складно. Є великі компанії, яким цікаво інвестувати в такі соціальні проекти, також збираємося подаватися на грантові програми. У бюджеті розвитку передбачено 10 млн грн на проектно-кошторисну документацію, яку ми плануємо розробити до кінця року і закласти камінь для будівництва», – говорить він.

5 лютого міський голова Львова Андрій Садовий та Андрій Москаленко зустрілися з Генеральною консулкою Польщі у Львові Елізою Дзвонкєвіч, яка порадила шукати програми співфінансування та гранти в Євросоюзі, як це свого часу робила Польща.

«Найкраще все робити в рамках якоїсь програми, яка буде поєднувати інтереси різних сторін. У Польщі багато об’єктів побудовано за грантові кошти з ЄС, бо за бюджетні кошти міст ці будівництва тривали б дуже довго. Для такого масштабного проекту потрібно шукати партнерів», – сказала Еліза Дзвонкєвіч.

Як інформував ZAXID.NET, міська рада оголосила міжнародний архітектурний конкурс на проект будівництва нової мистецької школи на вулиці Личаківській. Його переможцем стала група архітекторів зі Львова – Дмитро Сорокевич, Андрій Малець, Сергій Штогун, Марта Явна, Михайло Білик, Михайло Чижовський, Іван Маркович. Раніше вони вже розробляли проекти нових адмінбудівель «Компанії Ензим», Муніципального мистецького центру та Музею міста.

  Українська знаменитість поскаржилася на няню-нелюда — та накачувала дитину заспокійливим та вживала алкоголь

Проект-переможець передбачає створення нової міської площі, яка буде також використовуватися для проведення фестивалів, перфоменсів тощо, а також будівництво концертної зали зі скляними стінами. Будівлю, що є на території, пристосують під потреби медіатеки та міні-кафе.

Залишити відповідь