На своїх сторінках у соціальній мережі Instagram Катя Осадча та Юрій Горбунов привітали одне одного із лляним весіллям. Пара разом чотири роки, у них є чарівний син Іван. Зіркове подружжя зворушило своїх численних підписників теплими словами, які присвятили одне одному. Романтика, та й годі, інформує Ukr.Media.

Катя Осадча поділилася сімейною фотографією, на якій зображена в обіймах Юрія Горбунова. Білосніжний одяг, солом’яні капелюхи і атмосфера щастя — кадр вийшов просто чарівним.

“Така рада, що в цей день 4 роки тому, сказала тобі так. До золотого весілля ще багато часу, але сьогодні наша лляне весілля і нехай буде ще безмежна кількість разів по чотири. Люблю тебе”, — написала Осадча.

Юрій Горбунов також присвятив своїй дружині зворушливий пост, зазначивши, що 4 роки — це так мало, і попереду у пари ще багато хорошого.

“Люблю тебе, моя Катя Осадча. І спасибі за Івана”, — написав телеведучий, буквально зворушивши своїх підписників, які почали навперебій писати коментарі з привітаннями і компліментами.