Телеведучому тоді було 25 років.

Мандрівник і засновник однієї з телевізійних програм Дмитро Комаров розповів, з чого все починалося, тому, що проєкт відзначив свій перший ювілей — 10 років з дня першого випуску. Днями Дмитро, сидячи вдома на карантині, займався сортуванням старих вінчестерів, і наткнувся на архівні фото з однієї з перших подорожей. Телеведучий відразу ж поділився фотографіями з шанувальниками, інформує Ukr.Media.

Комаров опублікував кілька фотографій, які були зроблені дванадцять років тому під час його поодинокій поїздці в Таїланд. Дмитро дуже хотів побачити виворіт однієї з найпопулярніших країн серед туристів усього світу. Мандрівник розповів про свої враження від подорожі по нетуристичній частині Таїланду, а також показав свої знімки, на яких він ще зовсім молодий.

Телеведучий зазначив, що через карантин він не стригся вже майже два місяці. І, схоже, незабаром його зачіска стане такою ж, як дванадцять років тому. «Мені тоді було 25. Ділюся з вами цими картинками. З-за карантину я не стригся вже майже 2 місяці і скоро зачіска стане такою ж, як на цих фото. Взагалі прикольно, що за минулі 12 років я взагалі не змінився))», — написав Дмитро.