Дмитру Дюжеву передрікали загибель — "скоро за тобою прийде смерть ... готуйся". Актор розповів про втрату своїх родичів.

Актор Дмитро Дюжев розповів у телепрограмі про втрату своїх родичів, інформує Ukr.Media.

Настя, сестра зірки “Бригади”, померла у віці 12 років від лейкемії, через кілька років після загибелі дочки, батько Дюжева пішов з життя, не переживши втрати, а після померла мати — у неї не витримало серце.

“Він не міг знайти собі розраду і виправдання. У нього опускалися руки. Він тільки хотів залити горе спиртним. Став залежний. Мама не могла допомогти”, — розповідає Дюжева про свого батька.

В одну з річниць смерті Насті сталася трагедія — батько Дюжева звів рахунки з життям.

“Після смерті батька я хотів постригтися в ченці. Він закінчив своє життя суїцидом. У мені було сильне бажання відмолити його і присвятити своє життя Богу”, — поділився актор.

Після трагедії Дюжев їздив по монастирях, він бачив в цьому “велику мудрість”. Через рік після того, як не стало батька, у матері знаменитості стався серцевий напад.

“Родичі подейкували, що злий рок переслідує нашу сім’ю. А коли і матері моєї не стало, то деякі говорили: Скоро за тобою прийде смерть. Ти бережи себе. Готуйся”, — відверто розповів актор.

З часу сімейної трагедії пройшло вже багато років, але досі актор згадує ці сумні події зі сльозами на очах.